Серьги из серебра с аметистами
- Cod produs: 92022169
- Disponibilitate: În Stoc
-
839 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92022169 |
| Greutatea aproximativa | 2.40 г |
| Insera | Аметист (2 шт) |
| Probă | 925 |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 9 мм |
| Количество | 2 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Аметист |
| Тип замка | Пусет |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Сиреневый |
| Ширина | 9 мм |
