Серьги из серебра
- Cod produs: 94-121-00483-1
- Disponibilitate: În Stoc
-
1.639 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-121-00483-1 |
| Greutatea aproximativa | 8.95 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 75 мм |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Покрытие | Родирование |
| Тип вставки | Без вставок |
| Тип замка | Английский |
| Тип металла | Серебро |
| Ширина | 17 мм |
