Подвеска из золота
- Cod produs: 31-131-01043-1
- Disponibilitate: În Stoc
-
1.419 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 31-131-01043-1 |
| Greutatea aproximativa | 0.67 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 375 |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 24 мм |
| Коллекция | 9 karat |
| Покрытие | Алмазная грань |
| Тип вставки | Без вставок |
| Тип металла | Красное золото |
| Ширина | 12 мм |

