Подвеска из серебра с фианитом
- Cod produs: 94-131-00819-1
- Disponibilitate: În Stoc
-
639 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-131-00819-1 |
| Greutatea aproximativa | 1.59 г |
| Insera | Фианит (1 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 3 мм |
| Длина | 30 мм |
| Количество | 1 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Покрытие | Родирование |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 17 мм |
