Подвеска из серебра с чёрным агатом и фианитами
- Cod produs: 92030567
- Disponibilitate: În Stoc
-
599 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92030567 |
| Greutatea aproximativa | 1.67 г |
| Insera | Агат (1 шт), Фианит (22 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 21 мм |
| Количество | 22 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 11 мм |
