Пирсинг из золота с фианитами
- Cod produs: 060215
- Disponibilitate: În Stoc
-
3.589 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 060215 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.1 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 585 |
| Вес | 0.612 карат |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 20 мм |
| Количество | 5 шт |
| Размеры вставки | 2,5 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 7 мм |
