Пирсинг из серебра с фианитом
- Cod produs: 94-160-02027-1
- Disponibilitate: În Stoc
-
169 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-160-02027-1 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 0.18 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 0.029 карат |
| Высота | 7 мм |
| Длина | 7 мм |
| Количество | 1 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 1,5 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 4 мм |
