Кольцо из золота с топазом
- Cod produs: 31-310-01927-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
3.479 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 31-310-01927-1 |
| Forma de insera | Овал |
| Greutatea aproximativa | 1.46 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 375 |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 9 мм |
| Количество | 1 шт |
| Коллекция | 9 karat |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 8 мм * 6 мм |
| Средний вес | 1.422 карат |
| Тип вставки | Топаз |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 10 мм |
| Ширина кольца | 1 мм |

