Кольцо из золота с топазом
- Cod produs: 37716964
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
5.499 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 37716964 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 2.24 г |
| Pentru cine | Женщинам |
| Probă | 375 |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 10 мм |
| Количество | 1 шт |
| Размеры вставки | 10 мм |
| Средний вес | 4.155 карат |
| Тип вставки | Топаз |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 10 мм |
| Ширина кольца | 1 мм |

