Кольцо из золота с фианитами
- Cod produs: 019031
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
3.649 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 019031 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.12 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 585 |
| Вес | 1.29 карат |
| Высота | 2 мм |
| Количество | 30 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 1,75 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 2 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


