Кольцо из золота с фианитами
- Cod produs: 019567
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
2.469 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 019567 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 0.88 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 585 |
| Вес | 0.145 карат |
| Длина | 19 мм |
| Количество | 5 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 1,5 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 18 мм |
| Ширина кольца | 1 мм |


