Кольцо из золота с фианитами
- Cod produs: 018814
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
3.889 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 018814 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.29 г |
| Pentru cine | Женщинам |
| Probă | 585 |
| Высота | 2 мм |
| Количество | 35 шт |
| Размеры вставки | 1 мм |
| Средний вес | 0.315 карат |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 6 мм |
| Ширина кольца | 1 мм |



