Кольцо из золота
- Cod produs: 31-111-00472-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
2.349 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 31-111-00472-1 |
| Greutatea aproximativa | 1.13 г |
| Pentru cine | Для женщин, Для мужчин, Унисекс |
| Probă | 375 |
| Высота | 1 мм |
| Коллекция | 9 karat |
| Тип вставки | Без вставок |
| Тип металла | Красное золото |
| Ширина | 3 мм |
| Ширина кольца | 3 мм |


