Кольцо из серебра с топазами и фианитами
- Cod produs: 92014287
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
1.119 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92014287 |
| Forma de insera | Овал |
| Greutatea aproximativa | 1.75 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 0.2 карат |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 16 мм |
| Количество | 1 шт |
| Размеры вставки | 5 мм * 3 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 8 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


