Кольцо из серебра с сиреневым жемчугом Swarovski и фианитами
- Cod produs: 94012918
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
759 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94012918 |
| Greutatea aproximativa | 3.26 г |
| Insera | Жемчуг Swarovski (1 шт), Фианит (12 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 11 мм |
| Длина | 19 мм |
| Количество | 12 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 10 мм |
