Кольцо из серебра с родированием с кварцем
- Cod produs: 92011965
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
989 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92011965 |
| Greutatea aproximativa | 2.32 г |
| Insera | Кварц (1 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 14 мм |
| Количество | 1 шт |
| Коллекция | Trendbook AW 20/21 |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Покрытие | Родирование |
| Тип | Кварц |
| Тип металла | Серебро |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 16 мм |
