Кольцо из серебра с миксом камней
- Cod produs: 92014288
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
979 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92014288 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.77 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 0.058 карат |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 16 мм |
| Количество | 1 шт |
| Размеры вставки | 2,5 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Сиреневый |
| Ширина | 8 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


