Кольцо из серебра с корундами и фианитами
- Cod produs: 94013106
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
879 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94013106 |
| Greutatea aproximativa | 2.40 г |
| Insera | Корунд (2 шт), Фианит (2 шт) и еще 1 |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 3 мм |
| Длина | 17 мм |
| Количество | 1 шт |
| Коллекция | Trendbook SS 2020 |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Покрытие | Родирование |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Квадрат |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 4 мм |
