Кольцо из серебра с фианитами
- Cod produs: 94013531
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
679 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94013531 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 2.02 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 0.612 карат |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 18 мм |
| Количество | 5 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 2,5 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 5 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


