Кольцо из серебра с алмазной гранью
- Cod produs: 94-110-00719-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
329 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-110-00719-1 |
| Greutatea aproximativa | 2.16 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 18 мм |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Покрытие | Родирование |
| Тип вставки | Без вставок |
| Тип металла | Серебро |
| Ширина | 13 мм |
