Кольцо из серебра
- Cod produs: 94013245
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
269 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94013245 |
| Greutatea aproximativa | 0.84 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 1 мм |
| Коллекция | SKLV |
| Покрытие | Родирование |
| Тип вставки | Без вставок |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Ширина | 3 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


