Кольцо из серебра
- Cod produs: 94-110-00709-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
389 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-110-00709-1 |
| Greutatea aproximativa | 2.22 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 20 мм |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип вставки | Без вставок |
| Тип металла | Серебро |
| Ширина | 20 мм |
