Кольцо из золота с топазами
- Cod produs: 37716851
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
3.779 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 37716851 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.45 г |
| Pentru cine | Женщинам |
| Probă | 375 |
| Высота | 5 мм |
| Количество | 2 шт |
| Размеры вставки | 4 мм |
| Средний вес | 0.616 карат |
| Тип вставки | Топаз |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 5 мм |
| Ширина кольца | 1 мм |


