Кольцо из золота с корундами
- Cod produs: 37716655
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
3.789 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 37716655 |
| Forma de insera | Маркиз |
| Greutatea aproximativa | 1.65 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 375 |
| Вес | 0.479 карат |
| Высота | 3 мм |
| Длина | 15 мм |
| Количество | 3 шт |
| Размеры вставки | 5 мм * 2,5 мм |
| Тип вставки | Корунд |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 7 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |

