Кольцо из золота с гранатом
- Cod produs: 51-310-01927-2
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
5.639 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 51-310-01927-2 |
| Forma de insera | Овал |
| Greutatea aproximativa | 1.68 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 585 |
| Вес | 1.434 карат |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 9 мм |
| Количество | 1 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 8 мм * 6 мм |
| Тип вставки | Гранат |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 10 мм |
| Ширина кольца | 1 мм |


