Кольцо из золота с фианитом
- Cod produs: 51-110-00099-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
5.049 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 51-110-00099-1 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.38 г |
| Pentru cine | Женщинам |
| Probă | 585 |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 7 мм |
| Количество | 1 шт |
| Размеры вставки | 5,5 мм |
| Средний вес | 1.101 карат |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 6 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


