Кольцо из золота с фианитом
- Cod produs: 018615
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
3.429 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 018615 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.11 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 585 |
| Вес | 0.451 карат |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 6 мм |
| Количество | 1 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 4 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 4 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


