Кольцо из серебра с топазом и фианитами
- Cod produs: 94-310-00380-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
689 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-310-00380-1 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 2.08 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 0.136 карат |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 20 мм |
| Количество | 16 шт |
| Размеры вставки | 1 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 11 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |

