Кольцо из серебра с топазом и фианитами
- Cod produs: 92011666
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
639 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92011666 |
| Greutatea aproximativa | 2.01 г |
| Insera | Топаз (1 шт), Фианит (4 шт) и еще 1 |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 18 мм |
| Количество | 4 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Покрытие | Родирование |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Маркиз |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 6 мм |
