Кольцо из серебра с топазом
- Cod produs: 94-310-00604-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
559 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-310-00604-1 |
| Forma de insera | Овал |
| Greutatea aproximativa | 1.52 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 1.422 карат |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 10 мм |
| Количество | 1 шт |
| Размеры вставки | 8 мм * 6 мм |
| Тип вставки | Топаз |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 11 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


