Кольцо из серебра с топазами и фианитами
- Cod produs: 92011880
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
649 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92011880 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.91 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 0.172 карат |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 19 мм |
| Количество | 4 шт |
| Размеры вставки | 1,75 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 6 мм |
