Кольцо из серебра с топазами
- Cod produs: 92012091
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
489 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92012091 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.11 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 0.202 карат |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 15 мм |
| Количество | 5 шт |
| Размеры вставки | 2 мм |
| Тип вставки | Топаз |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 3 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


