Кольцо из серебра с фианитами
- Cod produs: 94012832
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
669 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94012832 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.99 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 0.221 карат |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 8 мм |
| Количество | 26 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 1 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 7 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |

