Кольцо из серебра с бирюзой
- Cod produs: 94-310-00383-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
579 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-310-00383-1 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 2.63 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 5.496 карат |
| Высота | 6 мм |
| Количество | 1 шт |
| Размеры вставки | 13,5 мм |
| Тип вставки | Бирюза синтетическая |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 15 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |

