Кольцо из серебра с аметистами
- Cod produs: 92011923
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
699 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92011923 |
| Greutatea aproximativa | 2.27 г |
| Insera | Аметист (3 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 3 мм |
| Длина | 7 мм |
| Количество | 3 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Аметист |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Сиреневый |
| Ширина | 13 мм |
