Кольцо из серебра
- Cod produs: 94013816
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
449 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94013816 |
| Greutatea aproximativa | 1.32 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 2 мм |
| Коллекция | SKLV |
| Тип вставки | Без вставок |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Ширина | 2 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |


