Кольцо из серебра
- Cod produs: 94012486
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
989 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94012486 |
| Greutatea aproximativa | 2.76 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 1 мм |
| Покрытие | Родирование |
| Тип вставки | Без вставок |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Ширина | 16 мм |
| Ширина кольца | 16 мм |

