Кольцо из серебра с фианитами
- Cod produs: 94012747
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
519 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94012747 |
| Greutatea aproximativa | 1.68 г |
| Insera | Фианит (25 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 13 мм |
| Количество | 25 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Покрытие | Родирование |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 9 мм |
