Колье на леске из серебра с фианитом
- Cod produs: 94070153
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
449 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94070153 |
| Greutatea aproximativa | 1.47 г |
| Insera | Фианит (1 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 8 мм |
| Количество | 1 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Квадрат |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 8 мм |
