Серьги из серебра с топазами
- Cod produs: 92022173
- Disponibilitate: În Stoc
-
3.379 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92022173 |
| Greutatea aproximativa | 8.20 г |
| Insera | Топаз (12 шт), Топаз (12 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 3 мм |
| Длина | 41 мм |
| Количество | 12 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Топаз |
| Тип замка | Пусет |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Овал |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 26 мм |
