Серьги из серебра с опалитами
- Cod produs: 83020142
- Disponibilitate: În Stoc
-
1.659 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 83020142 |
| Greutatea aproximativa | 6.20 г |
| Insera | Опалит (2 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 65 мм |
| Количество | 2 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Опалит |
| Тип замка | Пусет |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Овал |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 12 мм |
