Серьги из серебра с корундами и фианитами
- Cod produs: 94023934
- Disponibilitate: În Stoc
-
2.119 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94023934 |
| Greutatea aproximativa | 4.83 г |
| Insera | Корунд (6 шт), Фианит (6 шт) и еще 1 |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 50 мм |
| Количество | 6 шт |
| Коллекция | Trendbook SS 2020 |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Покрытие | Родирование |
| Тип | Фианит |
| Тип замка | Английский |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Квадрат |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 4 мм |
