Пирсинг из серебра с фианитами
- Cod produs: 94-160-02015-1
- Disponibilitate: În Stoc
-
299 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-160-02015-1 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 0.78 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Вес | 0.162 карат |
| Высота | 7 мм |
| Длина | 22 мм |
| Количество | 19 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 1 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Родированное серебро |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 6 мм |
