Подвеска из серебра с фианитами
- Cod produs: 94-130-00777-1
- Disponibilitate: În Stoc
-
319 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-130-00777-1 |
| Greutatea aproximativa | 1.79 г |
| Insera | Фианит (9 шт) |
| Pentru cine | Для детей |
| Probă | 925 |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 30 мм |
| Количество | 9 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 21 мм |
