Подвеска из серебра с фианитами
- Cod produs: 94-130-00778-1
- Disponibilitate: În Stoc
-
729 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-130-00778-1 |
| Greutatea aproximativa | 3 г |
| Insera | Фианит (32 шт), Фианит (28 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 41 мм |
| Количество | 28 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 15 мм |
