Кольцо из золота с фианитами
- Cod produs: 018678
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
5.349 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 018678 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.69 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 585 |
| Вес | 0.057 карат |
| Высота | 2 мм |
| Количество | 2 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 1,5 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 21 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |

