Кольцо из золота с фианитами
- Cod produs: 018072-4
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
3.579 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 018072-4 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.5 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 375 |
| Высота | 2 мм |
| Количество | 22 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 1 мм |
| Средний вес | 0.198 карат |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 23 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |



