Кольцо из золота с агатом и фианитами
- Cod produs: 51-310-01426-2
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
5.579 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 51-310-01426-2 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.62 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 585 |
| Вес | 0.17 карат |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 10 мм |
| Количество | 20 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 1 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Красное золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 10 мм |
| Ширина кольца | 2 мм |
