Кольцо из белого золота с фианитами
- Cod produs: 019001-3
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
3.629 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 019001-3 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.11 г |
| Pentru cine | Женщинам |
| Probă | 585 |
| Высота | 3 мм |
| Длина | 7 мм |
| Количество | 16 шт |
| Размеры вставки | 1 мм |
| Средний вес | 0.144 карат |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Белое золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 7 мм |
| Ширина кольца | 1 мм |


