Кольцо из белого золота
- Cod produs: 52-110-02352-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
5.949 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 52-110-02352-1 |
| Forma de insera | Круг |
| Greutatea aproximativa | 1.85 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 585 |
| Вес | 0.255 карат |
| Высота | 8 мм |
| Длина | 22 мм |
| Количество | 30 шт |
| Покрытие | Родирование |
| Размеры вставки | 1 мм |
| Тип вставки | Фианит |
| Тип металла | Белое золото |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 19 мм |
| Ширина кольца | 1 мм |


